menu

Symetric

Naše meno, nie je len prázdnym slovom bez obsahu. Vnútri neho je totiž ukrytá podstata našich predstáv o dokonalosti interiérov, ktorá spočíva v jednoznačnej rovnováhe. Rovnováhe sily ako veličiny. Rovnováhe, ktorá či už je uplatňovaná v rovine emócií, vizuálneho estetična či naopak praktického a pohodlne využiteľného komfortu. Jedným slovom Symetric.

Symetric v nás

 

Sme mladí , ale už sme našli svoje základné hodnoty a práca nám tak nie je len povinnosťou, ale predovšetkým radostnou realizáciou nás samotných. Inšpirujeme sa najmodernejšími technológiami a trendami, ale pritom nezabúdame na prvotnú dôležitosť remeselnej poctivosti a technickej dokonalosti.

Teší nás možnosť hľadať a nachádzať bezchybnú vyváženosť v tak širokom spektre materiálov a kovaní, ktoré ponúkame a ktoré pre Vás stále rozširujeme.

Tvoríme s rozvahou a nevrháme sa do diela po hlave bez dôkladnej prípravy. Základom je vždy starostlivo vytvorená a do detailu dobre vypiplaná vizualizácia.

Vieme, že všetko môže byť ešte lepšie a preto pri výrobe spolupracujeme aj s ďalšími odborníkmi vo svojom odbore. Či už sa jedná o hydrografickú potlač predmetov , umelecké interiérové ​​kresby či hru so svetelným podsvietením pomocou led technológií.

A predovšetkým za každou prekážkou vidíme dráždivé vychýlenie, ktoré si žiada nápravu k rovnováhe. K nášmu cieľu, ktorým je Symetric.