menu

Ospravedlňujeme sa za mierne nedostatky na webovej stránke. Momentálne intenzívne pracujeme na novom webe, ktorý bude už onedlho online.

Symetric

Naše meno, nie je len prázdnym slovom bez obsahu. Vnútri neho je totiž ukrytá podstata našich predstáv o dokonalosti interiérov, ktorá spočíva v jednoznačnej rovnováhe. Rovnováhe sily ako veličiny. Rovnováhe, ktorá či už je uplatňovaná v rovine emócií, vizuálneho estetična či naopak praktického a pohodlne využiteľného komfortu. Jedným slovom Symetric.

Symetric v nás

 

Sme mladí , ale už sme našli svoje základné hodnoty a práca nám tak nie je len povinnosťou, ale predovšetkým radostnou realizáciou nás samotných. Inšpirujeme sa najmodernejšími technológiami a trendami, ale pritom nezabúdame na prvotnú dôležitosť remeselnej poctivosti a technickej dokonalosti.

Teší nás možnosť hľadať a nachádzať bezchybnú vyváženosť v tak širokom spektre materiálov a kovaní, ktoré ponúkame a ktoré pre Vás stále rozširujeme.

Tvoríme s rozvahou a nevrháme sa do diela po hlave bez dôkladnej prípravy. Základom je vždy starostlivo vytvorená a do detailu dobre vypiplaná vizualizácia.

Vieme, že všetko môže byť ešte lepšie a preto pri výrobe spolupracujeme aj s ďalšími odborníkmi vo svojom odbore. Či už sa jedná o hydrografickú potlač predmetov , umelecké interiérové ​​kresby či hru so svetelným podsvietením pomocou led technológií.

A predovšetkým za každou prekážkou vidíme dráždivé vychýlenie, ktoré si žiada nápravu k rovnováhe. K nášmu cieľu, ktorým je Symetric.