menu

Detská izba Levandula / Biela

Veľké detské kráľovstvo pre všetky malé princezné

prev
next

Na veľké detské kráľovstvo stačí málo.

Detská izba by mala byť predovšetkým spojením praktickosti a tvorivého detského sveta s dostatkom priestoru na nikdy sa nekončiace hry.

Nábytok v kombinácii levandula a biela túto myšlienku dokonale podporí. Vaša malá princezná v ňom ľahko objaví svoje zákutia pre hry, oddych ale tiež školské povinnosti.

Detská izba pre pohodlie i tvorivosť

V deťoch treba podporiť aby využívali svoju tvorivosť a fantáziu. To sme sa snažili zohľadniť aj pri návrhu tejto detskej izby.

Poličky na stenách sú vytvorené netradičným spôsobom, kde sa jednotlivé elementy prekrývajú. Vznikli tak nevšedné tvary a rôzne malé zákutia, ktoré deti ocenia, a určite nájdu tie najvhodnejšie predmety na ich vyplnenie.

Ani šuflíky a skrinky nemôžu byť celkom obyčajné. Striedanie levanduľovej ružovej a bielej vystihuje ideu detskej hravosti. Navyše sú doplnené úchytkami v tvare kvetov. Pre dievčatá ako stvorené.

Táto detská izba dokonale vystihuje, čo znamená ak je nábytok vyrobený na mieru. Jednotlivé prvky nábytku dokonale ladia s celým priestorom. Biela k stropu či závesu, ružová ku stenám a drevený vzor s podlahou.

Všetko zosúladené tak, aby si dieťa vytvorilo svoj ideálny svet a životný priestor.