menu

Ospravedlňujeme sa za mierne nedostatky na webovej stránke. Momentálne intenzívne pracujeme na novom webe, ktorý bude už onedlho online.

Konferenčný stolík vo vysokom lesku

Konferenčný stolík sme lakovali do vysokého lesku. Špecialitou stolíka sú dva tajné šuflíky, ktoré sa otvárajú na push systém.

 

Tiež máte radi, ak krásne dizajnový doplnok je zároveň dostatočne praktický?

V tom prípade by ste sa mali na chvíľu zastaviť a obzieť si tento konferenčný stolík.

 

konferenčný stolík

 

Konferenčný stolík do modernej obývačky

Pre modernú obývačku s čistými líniami je ako stvorený. Základná štvorcová línia by sa mohla zdať nevýraznou, ale práve v tom je jeho pôsobenie prekvapivé. Už letmým pohľadom stolík upúta vašu pozornosť.

Zvolená biela farba, striekaná a leštená do vysokého lesku, je príjemná a svieža.

Pôsobí na vás tento konferenčný stolík ako jednoliaty kus nábytku? To však nie je pravdou. Jeden z bokov totiž po miernom zatlačení odhalí dva tajné šuflíky, ktoré vás príjemne prekvapia dostatočným úložným priestorom. Áno, po zatlačení.

Konferenčný stolík je vybavený výsuvmi od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality. Tento systém pohybu výsuvou sa nazýva Tip On. Otvoríte ich jednoduchým stlačením a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe.

 

moderny stolik do obyvacky

 

Vedeli ste, že keď chcete vytvoriť finálny povrch vysokého lesku na striekanom materiály, musí sa niekoľko stupňovito brúsiť jemným vodným šmirglom aby vo finále vznikol perfektný lesk?

 

 

Vám zostáva vyriešiť jedinú vec. Aký doplnok sa bude vynímať na vašom novom konferenčnom stolíku…

Ak si chcete pozrieť aj na ďalšie konferenčné stolíky z našej dielne kliknite prosím sem.