menu

Kuchyňa Biela lesk / Orech Cova

Moderná kuchyňa na mieru v bielom, v kombinácii s prvkom Orech Cova

prev
next

Čistota a praktická elegancia. To sú hlavné dominanty, zakomponované do návrhu tejto kuchyne.

Kombinácia bielej vo vysokom lesku a dreveného vzoru Orech Cova poteší oči tých, ktorí hľadajú spojenie moderného dizajnu a klasického prírodného prvku.

Moderná kuchyňa na mieru

Pri bližšom pohľade na vysoké skrine si rýchlo všimnete absenciu úchytiek. Keďže sme nechceli kuchyňu prepchávať kopou zbytočností, je otváranie riešené systémom push, ktorý otvára dvere po jemnom zatlačení. S touto malou hračkou sa isto radi pochválite pred vašimi hosťami.

Svoju pravú tvár ale naplno ukáže až po zotmení. Osvetlenie je totiž vyriešené pomocou svetelného dna, ktoré krásne nasvieti celú pracovnú plochu.

Keďže pri našej práci a návrhu kuchyne na mieru dbáme na každý detail, dali sme si záležať na tom aby všetko ladilo. Úchytky sme preto nastriekali bielou práškovou farbou, aby s vašou bielo-orechovou kuchyňou hrali na jednu nôtu.

Viete kde sa najviac prejavuje slovo „praktická“? Zo skúseností vieme, že klienti sa kde tu sťažujú na nedostatok miesta. Nechceme, aby ste tento handicap vašeho domu či bytu museli riešiť búraním stien :), preto sme spravili pohyblivý ostrovček, ktorý si uložíte kde chcete a bude vám nápomocný v ktorejkoľvek časti kuchyne (prípadne i mimo nej).

Samozrejmosťou je tiež jedálenský stôl zladený s farbami kuchyne. Časť je podobne ako linka, v bielej vo vysokom lesku, skombinovaná so vzorom Orech Aida.