menu

Ospravedlňujeme sa za mierne nedostatky na webovej stránke. Momentálne intenzívne pracujeme na novom webe, ktorý bude už onedlho online.

Kuchyňa čierno biela prepojená s obývačkou

Dizajnová kuchyňa inšpirovaná tvarom schodiska

 

Kuchyňa čierno biela je vyrobená do modernej domácnosti kde sa hľadal pôsobivý dizajn a praktickosť v jednom.

Táto kuchyňa na mieru je dôkazom toho, že dizajn a praktickosť sa dajú spojiť do jedného majstrovského diela. Kuchynská linka je prepojená dokonca aj s obývačkou a tvorí jeden celok.

Zvolená kombinácia farieb kuchyne bielej a čiernej k sebe proste ide , nabádajú k aktivite a jej plnému využitiu.

 

kuchyna cierno biela

 

Kuchyňa s obývačkou na mieru s dôrazom na detaily

Keďže kuchyňa čierno biela na mieru je nábytok, ktorý je používaný prevažne často a intenzívne, dbali sme na vysokú odolnosť. Použili sme preto kovania od svetoznámej firmy BLUM, ktorá je popredným špecialistom na ich výrobu. Čo od nich môžete očakávať? Nakoľko si stojíme za ich kvalitou, máte na ne doživotnú záruku.

Výsuvy v čiernej farbe a závesy na dvierkach sú samozrejme s doťahovaním a tlmením.

 

kuchynska linka cierno biela

 

Častým problémom kuchýň je pracovná doska a zástena. Tá je často „atakovaná“ vodou a rôznymi materiálmi z výroby jedla. Pri použití pracovnej dosky a obkladu, môže časom dochádzať k jeho trvalejšiemu zájdeniu v špárach a medzerách. Tým, sa ale vy nemusíte zaťažovať. Pracovná doska a zástena je totiž z kompaktnej dosky s čiernym jadrom, ktorej voda obsolútne nič nerobí. Okrem jednoduchej údržby navyše do zvyšku kuchyne veľmi pekne zapadá, nakoľko je celá v matnej štruktúre.

Pracovná doska je skutočne hodná mena pracovná. Kompaktná doska hrúbky 12mm od spoločnosti Arpa je prípravená zvládnuť riadny nápor. Jej prednosťou je tiež vysoká miera hygieny, ktorá je v kuchyni nesmierne prínosná.

 

kuchyna na mieru

 

Celý dizajn dotvára ostrovček, ktorý nám dal dosť zabrať nakoľko je celý do šikma. Ale čo by sme neurobili pre krásny dizajnový interiér?

V kuchynskom ostrovčeku sa skrýva mnoho šikovných vecí a jednou z nich je aj centrálny vysávač, ktorý je ukrytý z vnútornej strany.

 

obývacka na mieru

 

Návrh je možné zladiť s inými časťami bytu, tak ako tomu bolo v tomto prípade. Kuchyňa čierno biela na mieru je zladená s obývačkovou skrinkou.

Celkovú atmosfréru tvorí obklad, ktorý je celej časti obývačky a kuchyne. Obklad okolo nábytkov je aj funkčný a do medzier sa dajú vložiť poličky s dekoráciami.

Už len vymyslieť, akú dekoráciu tam uložiť.