menu

Kuchyňa dub bruno / biela lesklá

Moderná kuchyňa vyladená v každom detaile

prev
next

Kto je milovníkom čistých línií a nadčasového dizajnu, príde si pri pohľade na túto kuchyňu rozhodne na svoje.

Stojíme si za svojimi sloganmi a preto aj v tomto prípade došlo k spojeniu tradičného s moderným.

Modernosť predstavuje biela časť kuchyne, ktorá sa vyznačuje povrchom striekaným do vysokého lesku. Keďže je izba dostatočne svetlá, odraz denného svetla pôsobí opticky zväčšujúco. Pri tomto návrhu síce o miesto nebola núdza, no môžete to oceniť v prípade ak máte menšie priestory.

Tradičnosť je zastúpená drevitým vzorom materiálu dub bruno. Ide o špeciálny povrch s výrazným reliéfom. Stačí sa dotknúť drevenej časti povrchu a ihneď ucítite o čom je reč. Príjemný reliéf sa odhalí pod bruškami vašich prstov.

3 v jednom. Funkciu stola, oddelenia od obývacej časti a zároveň užitočnej pracovnej plochy plní masívny pult. Ten je pri vstupe jednoznačnou dominantou. Pred ním sú umiestnené dve otočné stoličky, či už na usadenie zvedavých pohľadov pri vašej práci v kuchyni, alebo na užitie si zdravých raňajok i chutnej večere.

Ďalšie detaily, ktoré podporujú čistý vzhľad kuchyne na mieru:

 

 

 

Kuchyňa tiež disponuje množstvom úložného priestoru. Nie je teda pravda, že by moderný dizajn slúžil len na potešenie oka domácich a návštev. Ak radi varíte, poskytne vám dostatok miesta pre všetko viac aj menej potrebné kuchynské náčinie. Nájdete mu to správne miesto ;)?