menu

Ospravedlňujeme sa za mierne nedostatky na webovej stránke. Momentálne intenzívne pracujeme na novom webe, ktorý bude už onedlho online.

Kuchyňa dub tmavý / corian

Kuchyňa dub tmavý s corianovou pracovnou doskou na mieru v modernom prevedení

 

Kuchyňa dub tmavý s corianovou čiernou pracovnou doskou je pre milovníkov čistých línií a nadčasového dizajnu.

Nechajte sa s nami vtiahnúť do tmavého sveta moderných kuchynských liniek.

Modernosť predstavuje aj pohľadový betónový obklad kuchyne, ktorý sa vyznačuje povrchom hladkým a príjemným na dotyk. Keďže je miestnosť dostatočne svetlá, aj šedá farba pôsobí velmi jemne a je v príjemnom kontraste s tmavou dubovou dýhou. Betónový obklad je od spoločnosti RENIT.

 

Tradičnosť je zastúpená drevitým vzorom dubovej dýhy. Ide o povrch dreva s výrazným reliéfom. Stačí sa dotknúť drevenej časti povrchu a ihneď ucítite o čom je reč. Príjemný reliéf je morený do tmavého odtieňa a v matnom nástreku.

3 v jednom. Funkciu stola, oddelenia od obývacej časti a zároveň užitočnej pracovnej plochy plní masívny pult z čierneho CORIANU. Ten je pri vstupe jednoznačnou dominantou. Pred ním sú umiestnené dve otočné stoličky, či už na usadenie zvedavých pohľadov pri vašej práci v kuchyni, alebo na užitie si zdravých raňajok i chutnej večere.

 

 

kuchyňa dub tmavý

 

Ďalšie detaily, ktoré podporujú čistý vzhľad kuchyne na mieru:

 

 

kuchynska linka dub tmavý

 

Pracovná doska je vyrobená z čierneho CORIANu, čiže umelého kameňa, ktorá prevyšuje svojou pevnosťou klasické pracovné dosky.

Kuchyňa dub tmavý tiež disponuje množstvom úložného priestoru. Nie je teda pravda, že by moderný dizajn slúžil len na potešenie oka domácich a návštev. Ak radi varíte, poskytne vám dostatok miesta pre všetko viac aj menej potrebné kuchynské náčinie. Nájdete mu to správne miesto ;)?