menu

Ospravedlňujeme sa za mierne nedostatky na webovej stránke. Momentálne intenzívne pracujeme na novom webe, ktorý bude už onedlho online.

Kuchyňa na mieru s ostrovčekom

Kuchyňa na mieru dub biela lesklá s ostrovčekom a barovým sedením

 

Kuchyňa na mieru biela dub je pre milovníkov čistých línií a nadčasového dizajnu, prídete si pri pohľade na túto kuchyňu  rozhodne na svoje.

Stojíme si za svojimi sloganmi a preto aj v tomto prípade došlo k spojeniu tradičného s moderným.

Moderná kuchyňa na mieru je členená na dve čsti. Biela časť kuchyne, ktorá sa vyznačuje povrchom striekaným do vysokého lesku. Keďže je izba dostatočne svetlá, odraz denného svetla pôsobí opticky zväčšujúco. Pri tomto návrhu síce o miesto nebola núdza, no môžete to oceniť v prípade ak máte menšie priestory.

Tradičnosť je zastúpená drevitým vzorom materiálu od firmy EGGER Dub Halifax. Ide o špeciálny povrch s výrazným reliéfom. Stačí sa dotknúť drevenej časti povrchu a ihneď ucítite o čom je reč. Príjemný reliéf sa odhalí pod bruškami vašich prstov.

2 v jednom. Funkciu stola a zároveň užitočnej pracovnej plochy plní masívny dubový pult. Ten je pri vstupe jednoznačnou dominantou a má hrúbku 80mm. Pred ním sú umiestnené dve stoličky, či už na usadenie zvedavých pohľadov pri vašej práci v kuchyni, alebo na užitie si zdravých raňajok i chutnej večere.

 

Kuchyna na mieru

 

Detaily, ktoré tvoria čistý vzhľad kuchyne na mieru dub biela

 

Kuchyňa na mieru dub biela tiež disponuje množstvom úložného priestoru. Nie je teda pravda, že by moderný dizajn slúžil len na potešenie oka domácich a návštev. Ak radi varíte, poskytne vám dostatok miesta pre všetko viac aj menej potrebné kuchynské náčinie. Nájdete mu to správne miesto ?

 

kuchynska linka na mieru

 

Výsuvná zástena na všetky drobnosti

Kuchyňa na mieru dub biela má v sebe ukrytú aj výsuvnú zástenu, ktorú sme sami skonštruovali. Dalo nám to síce zabrať, ale výsledok stál za to. Vašou úlohou je už len vymyslieť čo všetko za ňu skryť

 

kuchyna na mieru

 

 

Skryté dvere do komory

Kedže sme chceli zachovať čisté línie a kuchyňa na mieru si to pýta, dvere do komory sme vyrobili tak, aby pôsobili ako súčasť kuchynskej linky. Dvere sú zavesené ne pántoch TECTUS, ktoré zvládnu aj masívnejšie dvere.

Máme radi detaily a pri tejto kuchyni sme si na tom tiež dali záležat. Všimnite ako všetky vlákna dubu krasné nadväzujú na seba, čo si myslíme, že je dôležitý detail.

 

 

 

 

Ak hľadáte inšpiráciu pre svoju vysnívanú kuchyňu v podobnej kombinácíí dub biela kliknite sem.