menu

Ospravedlňujeme sa za mierne nedostatky na webovej stránke. Momentálne intenzívne pracujeme na novom webe, ktorý bude už onedlho online.

Kuchyňa na mieru Biela lesk / Orech Cova

Moderná kuchyňa na mieru v bielom, v kombinácii s prvkom Orech Cova

 

Čistota a praktická elegancia. To sú hlavné dominanty, zakomponované do návrhu a táto kuchyňa na mieru je jedinečná.

Kombinácia bielej vo vysokom lesku a dreveného vzoru Orech Cova poteší oči tých, ktorí hľadajú spojenie moderného dizajnu a klasického prírodného prvku.

 

kuchyna na mieru

Moderná kuchyňa na mieru

Pri bližšom pohľade na vysoké skrine si rýchlo všimnete absenciu úchytiek. Keďže sme nechceli aby bola kuchyňa na mieru prepchatá kopou zbytočností, je otváranie riešené systémom push, ktorý otvára dvere po jemnom zatlačení. S touto malou hračkou sa isto radi pochválite pred vašimi hosťami.

O otváranie čielok sa postarajú výsuvy od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality.

 

kuchynska linka na mieru

 

Tento systém pohybu výsuvov sa nazýva Tip On. Otvoríte ich jednoduchým stlačením a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe. Takže žiadne trieskanie a pootvorené šuflíky nehrozia.

Svoju pravú tvár ale naplno ukáže až po zotmení. Osvetlenie je totiž vyriešené pomocou svetelného dna, ktoré krásne nasvieti celú pracovnú plochu. Jedná sa o napnutú fóliu pod ktorou sa náchadzajú led pásy.

 

 

Keďže pri našej práci a návrhu kuchyne na mieru dbáme na každý detail, dali sme si záležať na tom aby všetko ladilo. Úchytky sme preto nastriekali bielou práškovou farbou, aby s vašou bielo-orechovou kuchyňou hrali na jednu nôtu.

 

 

Viete kde sa najviac prejavuje slovo „praktická“? Zo skúseností vieme, že klienti sa kde tu sťažujú na nedostatok miesta. Nechceme, aby ste tento handicap vašeho domu či bytu museli riešiť búraním stien :), preto sme spravili pohyblivý ostrovček, ktorý si uložíte kde chcete a bude vám nápomocný v ktorejkoľvek časti kuchyne (prípadne i mimo nej).

 

 

Samozrejmosťou je tiež jedálenský stôl zladený s farbami kuchyne. Časť je podobne ako linka, v bielej vo vysokom lesku, skombinovaná so vzorom Orech Aida.

 

Jedálenský stôl

 

Pozrite si aj ďalšie kuchynské linky na mieru z našej dielne. Kliknite prosím sem.