menu

Ospravedlňujeme sa za mierne nedostatky na webovej stránke. Momentálne intenzívne pracujeme na novom webe, ktorý bude už onedlho online.

Kuchyňa s obývačkou dub / biela

Priestranná kuchyňa s obývacou izbou na mieru v modernom a útulnom prevedení

 

Aj z veľkých a moderných priestorov vieme spraviť útulné bývanie, kde sa každý bude cítiť príjemne. Dôkazom je táto kuchyňa na mieru s obývačkou v kombinácii biela / dub.

V prípade zariaďovania veľkých priestorov sa na prvý pohľad môže zdať, že nemáte žiaden problém. To ale nie je tak celkom pravdou. Nábytkom prepchatým domácnostiam už síce odzvonilo, no zariadiť priestranné izby tak, aby nezívali prázdnotou a zároveň boli miestom kde sa budete vždy radi vracať, chce cvik a skúsenosť.

Pri novej realizácii z našej dielne sme tieto kvality využili a s výsledkom sme spokojní ako my, tak predovšetkým náš klient.

 

kuchyna s obyvackou

 

Priestranná kuchyňa s obývačkou

V kuchyni je všetko premyslené a napasované celkom do detailu. U klientov obľúbená bielo-drevená kombinácia je zaručenou výhrou. Ak sa navyše zladia aj spotrebiče, v tomto prípade z nerezu, vznikne dokonale harmonicky a štýlovo pôsobiaci priestor.

Svoju atmosféru má aj okno uprostred horných skriniek. Pri práci nad drezom tak môžete kde tu zablúdiť pohľadom von a vychutnať si krátky únik z každodennej reality. A ak práve nebudete zasnený a otvoríte niektorú z horných skriniek, potešia vás kvalitné výklopné mechanizmy od firmy Blum.

V horných skrinkách sú vsadené šetrné LED osvetľovacie pásy. Ak by ste ich videli v akcii, uprednostnili by ste pozeranie na vašu kuchyňu, pred sledovaním večerného programu v telke ;).

 

kuchyna na mieru

 

Radi by ste zväčšili priestor pracovnej dosky? Vynikajúcim riešením je pracovný ostrovček. V tomto prípade aj so vstavanou elektrickou rúrou a varnou doskou.

Ostrovček v sebe skrýva ešte jednu zaujímavosť, ktorú ste už možno objavili na fotkách. Je ňou výsuvná 4-zástrčka. S jej pomocou budete môcť hravo využívať elektrické spotrebiče aj na ostrovčeku, bez toho, že by ste sa motali do káblov naťahaných z druhej strany pracovnej dosky.

 

kuchyna s ostrovcekom

 

Posledným prvkom, ktorý zaradíme do kuchynskej časti je jedálenský stôl. Nakoľko priestoru je dostatok, je jedálenský stôl rozťahovací. Aby ste hravo usadili návštevu, prípadne iný pár hlavných krkov navyše.

 

jedalensky stol na mieru

 

O druhej, obývačkovej časti, si môžete viac prečítať tu.