menu

Ospravedlňujeme sa za mierne nedostatky na webovej stránke. Momentálne intenzívne pracujeme na novom webe, ktorý bude už onedlho online.

Kuchynská linka na mieru dub bruno / biela lesklá

Kuchynská linka na mieru vyladená v každom detaile

prev
next

Kuchynská linka na mieru je pre milovníkom čistých línií a nadčasového dizajnu. Príde si pri pohľade na túto kuchyňu rozhodne na svoje.

Stojíme si za svojimi sloganmi a preto aj v tomto prípade došlo k spojeniu tradičného s moderným.

Modernosť predstavuje biela časť kuchyne, ktorá sa vyznačuje povrchom striekaným do vysokého lesku. Keďže je izba dostatočne svetlá, odraz denného svetla pôsobí opticky zväčšujúco. Pri tomto návrhu síce o miesto nebola núdza, no môžete to oceniť v prípade ak máte menšie priestory.

Tradičnosť je zastúpená drevitým vzorom materiálu dub bruno. Ide o špeciálny povrch s výrazným reliéfom. Stačí sa dotknúť drevenej časti povrchu a ihneď ucítite o čom je reč. Príjemný reliéf sa odhalí pod bruškami vašich prstov.

Všetky dvierka sú na kovaní od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality. Otvoríte ich jednoduchým potiahnutím za vyfrézovanú úchytku a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe.

Kuchynská linka na mieru v s sebe ukrýva 3 v jednom. Funkciu stola, oddelenia od obývacej časti a zároveň užitočnej pracovnej plochy plní masívny pult. Ten je pri vstupe jednoznačnou dominantou. Pred ním sú umiestnené dve otočné stoličky, či už na usadenie zvedavých pohľadov pri vašej práci v kuchyni, alebo na užitie si zdravých raňajok i chutnej večere.

 

Ďalšie detaily, ktoré podporujú čistý vzhľad kuchyne na mieru:

 

 

 

Kuchyňa na mieru tiež disponuje množstvom úložného priestoru. Nie je teda pravda, že by moderný dizajn slúžil len na potešenie oka domácich a návštev. Ak radi varíte, poskytne vám dostatok miesta pre všetko viac aj menej potrebné kuchynské náčinie. Nájdete mu to správne miesto ;)?

Ak sa chcete pozrieť aj na ďalšiu kuchynskú linku na mieru z našej dielne kliknite sem.