menu

Ospravedlňujeme sa za mierne nedostatky na webovej stránke. Momentálne intenzívne pracujeme na novom webe, ktorý bude už onedlho online.

Kúpeľňová skrinka dub / biela

Moderná kúpelňová skrinka v starom šate

 

Kúpelňová skrinka dub biela s čielkami striekanými do vysokého lesku.

Ak hľadáte naozaj netradičný a štýlový doplnok do vašej  kúpeľne vo forme nábytku na mieru, zbystrite svoju pozornosť. Interiérové štúdio EUCAL vyladilo kúpelňu do posledného detailu.

 

Staré drevo nemusí byť vždy staré

Kúpelňová skrinka dub biela lesklá je obalená v dubovej dýhe v hlbokom kartáčovaní s patinou starého dreva v kombinácií s dvierkami striekanými do bieleho lesku.

Praktický a užitočný nábytok – Odkladací priestor kúpelňovej skrinky bez problémov pojme všetky drobnosti, ktoré v kúpelni používate. Či už potrebujete uložiť kefky, pasty, uteráky a všetky tie drobné veci, ktoré používate.

Kúpelňová skrinka dub biela je vybavená výsuvmi od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality. Tento systém pohybu výsuvou sa nazýva Tip On. Otvoríte ich jednoduchým stlačením a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe.

Vedeli ste, že keď chcete vytvoriť finálny povrch hlbokého kartáču, lepí sa na dosku niekoľko vrstiev dýhy cez seba aby pri kartáčovaní zostal povrch autentický?

 

kupelnova skrinka dub biela leskla

 

Kupelňová skrinka dub biela je vyladená do každého detailu. Vonkajší lem tvorí 10mm dubová doska v hlbokom kartáči, ale nebojte sa. Je to iba obal a pod ním sa nachádza robustná konštrukcia skrinky, ktorá sa postará o to, že skrinku môžete kľudne naplniť ako sa vám žiada.

Zrkadlo dodala spoločnost ARTFORMA a má v sebe integrované led osvetlenie, ktoré je napojené na pohybový senzor a zamávaním ruky sa svetlo rozsvieti. Poznáte to, svetla v kúpelni nie je nikdy dosť. Nám ostávalo už len zrkadlo obaliť do dubového rámu, ktorý je v hlbokom kartáči a patine starého dreva.

Dizajnové závesné svietidlá v čiernom matnom prevedení od spoločnosti Custom Form dodávajú kúpelni ten správny šmrnc.

 

 

skrinka do kupelne dub biela

 

Ak vás zaujal dubová dýha v hlbokom kartáči pozrite sa aj na ďalší projekt v tomto prevedení. Kliknite sem.