menu

Ospravedlňujeme sa za mierne nedostatky na webovej stránke. Momentálne intenzívne pracujeme na novom webe, ktorý bude už onedlho online.

Detská izba pre dievča Levandula / Biela

Veľké detské kráľovstvo pre všetky malé princezné

Na veľké detské kráľovstvo stačí málo.

Detská izba pre dievča by mala byť predovšetkým spojením praktickosti a tvorivého detského sveta s dostatkom priestoru na nikdy sa nekončiace hry.

Nábytok v kombinácii levandula a biela túto myšlienku dokonale podporí. Vaša malá princezná v ňom ľahko objaví svoje zákutia pre hry, oddych ale tiež školské povinnosti.

Moderná detská izba

 

Detská izba pre dievča stvorená pre pohodlie i tvorivosť

V deťoch treba podporiť aby využívali svoju tvorivosť a fantáziu. To sme sa snažili zohľadniť aj pri návrhu tejto detskej izby.

Poličky na stenách sú vytvorené netradičným spôsobom, kde sa jednotlivé elementy prekrývajú. Vznikli tak nevšedné tvary a rôzne malé zákutia, ktoré deti ocenia, a určite nájdu tie najvhodnejšie predmety na ich vyplnenie.

Ani šuflíky a skrinky nemôžu byť celkom obyčajné. Striedanie levanduľovej ružovej a bielej vystihuje ideu detskej hravosti. Navyše sú doplnené úchytkami v tvare kvetov. Pre dievčatá ako stvorené.

detska izba pre dievca

Keďže nábytok v detskej izbe je používaný prevažne často a intenzívne, dbali sme na vysokú odolnosť.  Použili sme preto kovania od svetoznámej firmy BLUM, ktorá je popredným špecialistom na ich výrobu. Čo od nich môžete očakávať? Nakoľko si stojíme za ich kvalitou, máte na ne doživotnú záruku. Výsuvy a závesy na dvierkach sú samozrejme s doťahovaním a tlmením.

Táto detská izba pre dievča dokonale vystihuje, čo znamená ak je nábytok vyrobený na mieru. Jednotlivé prvky nábytku dokonale ladia s celým priestorom. Biela k stropu či závesu, ružová ku stenám a drevený vzor s podlahou.

moderna detska izba pre dievca

Všetko zosúladené tak, aby si dieťa vytvorilo svoj ideálny svet a životný priestor.

Ak si chcete pozrieť aj iné detské izbe z našej dielne, kliknite prosím sem.