menu

Obývačka Čierno / Biela vysoký lesk

Obývačka bola zladená do čierno / bielej kombinácie vo vysokom lesku.

prev
next

Umenie. Pod týmto pojmom si predstavíme obrazy, hudbu, divadlo a iné. Umením však môže byť aj obývačka. Táto je toho jasným dôkazom.

Zvolená kombinácia čiernej a bielej, obe vo vysokom lesku, je overenou klasikou, ktorá na druhej strane nestráca nič na svojej originalite. Vhodná na oddych, uvítanie hostí, i prípadné pracovné povinnosti.

Ľudia často umenie odsúdia, pretože mu porozumejú až po dlhých rokoch. Nebolo však našim zámerom, aby ste si s vašou obývačkou nerozumeli. Zachováva si preto nami preferovanú čistotu a priamosť.

Obývačka bez úchytiek

Celá obývacia izba je robená bezúchytkovo, otváranie na push systém. Spodné výsuvy sú navyše doplnené o doťahovanie a tlmenie. Takže žiadne trieskanie a pootvorené šuflíky nehrozia.

Zástena, ktorá efektívne zakryje kabeláž z televízora a iných vašich elektronických hračiek, je riešená z MDF dosky. Na nej je nalepená tapeta, ktorá perfektne ladí s použitou podlahou.

Nemusíte sa teda báť, že by ste kvôli obývačke museli meniť podlahu. Stačí si vybrať vhodnú tapetu a obývačka bude ladiť jedna radosť.

Táto obývacia zostava bola navyše ladená ku kuchyni, ktorá bola tak isto v čierno bielej kombinácii.