menu

Ospravedlňujeme sa za mierne nedostatky na webovej stránke. Momentálne intenzívne pracujeme na novom webe, ktorý bude už onedlho online.

Kuchyňa čierno / biela vysoký lesk

Kuchyňu sme zladili do čieno / bielej kombinácie vo vysokom lesku. Pracovná doska je z umelého kameňa Technistone Starlight Black

 

Varíte radi alebo len preto, že treba jesť? Je to pre vás zábavou alebo len z núdze cnosť?

Nech už je to akokoľvek, rohová kuchyňa na mieru vám bude robiť radosť a varenie sa pre vás stane najobľúbenejším koníčkom a trávenie času v nej, pôžitkom!

Zvolená kombinácia farieb s prevažnou bielou, doplnená o čiernu, obe vo vysokom lesku, nabádajú k aktivite a jej plnému využitiu.

 

Kuchynská linka rohova

 

Rohová kuchyňa na mieru s dôrazom na detaily

Keďže kuchyňa je nábytok, ktorý je používaný prevažne často a intenzívne, dbali sme na vysokú odolnosť. Použili sme preto kovania od svetoznámej firmy BLUM, ktorá je popredným špecialistom na ich výrobu. Čo od nich môžete očakávať? Nakoľko si stojíme za ich kvalitou, máte na ne doživotnú záruku. Výsuvy a závesy na dvierkach sú samozrejme s doťahovaním a tlmením.

Častým problémom je, že rohovaá kuchňa má zle zvolenú zástenu a jej zatesnenie. Tá je často „atakovaná“ vodou a rôznymi materiálmi z výroby jedla. Pri použití obkladu, môže časom dochádzať k jeho trvalejšiemu zájdeniu v špárach a medzerách. Tým sa ale vy nemusíte zaťažovať. Zástena je totiž riešená formou kaleného LACOBELU, interiérového skla s vysoko kvalitným farebným lakovaním. Okrem jednoduchej údržby navyše do zvyšku kuchyne veľmi pekne zapadá, nakoľko je celá vo vysokom lesku.

Pracovná doska je skutočne hodná mena pracovná.  Technistone Starlight black. Možno poznáte firmu Technistone, ktorá produkuje práve tieto vysoko odolné pracovné dosky z umelého kameňa. Ich prednosťou je tiež vysoká miera hygieny, ktorá je v kuchyni nesmierne prínosná.

 

kuchyna cierno biela

 

Celý dizajn dotvára LED osvetlenie pod vrchnými skrinkami. So vstavaných spotrebičov plynie dojem, že boli vyrobené presne pre túto kuchyňu. Koniec koncov, vlastne aj boli ;).

 

rohova kuchynska linka

 

Návrh je možné zladiť s inými časťami bytu, tak ako tomu bolo v tomto prípade. Kuchyňa na mieru je zladená s čierno bielou obývacou izbou.

Ak vás zaujíma ako sme si s ňou poradili kliknite prosím sem.