s

Výroba nábytku

Symetric ukrýva podstatu našich predstáv o dokonalosti interiérov

Symetric v nás

Naše meno, nie je len prázdnym slovom bez obsahu

V nútri neho je totiž ukrytá podstata našich predstáv o dokonalosti nábytku, vyjadrená v presnosti a rovnováhe.

Rovnováhe, ktorá je uplatňovaná v rovine vizuálnej a estetickej. Do návrhov vnáša triezvy komfort na každodenné praktické využitie.

Sídlime v Nových Zámkoch, ale tvoríme pre blízke i široké okolie.

Symetria je hnacou silou našich predstáv, preniká každým kusom vyrobeného nábytku a je našim pomyselným podpisom, za ktorým si stojíme.

a

symetric princípy
Princípy ktoré zachovávame

Čomu veríme nás posúva vpred

Jasná vízia

Máme to šťastie, že naša práca je radostnou realizáciou nás samotných. Dokážeme pracovať aj na detailoch a byť dôsledný od tvorby vizuálu, až po realizáciu. Snažíme sa dať vám maximum toho, čo dokážeme.

Dôsledná príprava

Tvoríme s rozvahou a nevrháme sa do diela po hlave bez prípravy. Základom je vždy starostlivo vytvorená a do detailu vypiplaná vizualizácia. Posledné slovo pred konečnou realizáciou však máte vy.

Harmónia materiálov

Teší nás možnosť hľadať a nachádzať vyváženosť v tak širokom spektre materiálov a kovaní, ktoré trh s nábytkom ponúka. Vždy je čo objavovať a preto našu ponuku pre Vás stále rozširujeme.

Spolupráca

Všetko môže byť ešte lepšie, a preto pri výrobe spolupracujeme s ďalšími odborníkmi na svoj odbor. Či už sa jedná o hydrografickú potlač predmetov, umelecké interiérové kresby, alebo hru s led podsvietením nábytku.

Radi skúšame nové veci. Inšpirujeme sa modernými technológiami a trendami, ale pritom nezabúdame na prvotnú dôležitosť remeselnej poctivosti a technickej dokonalosti.

Prečo súmernosť

Pri každej prekážke hľadáme spôsob, ako dosiahnuť jednotu medzi vizuálom a funkčnosťou nábytku. Nehľadáme jednoduché kompromisy, ale nadhľad, ktorý prináša nové riešenia a nadčasový dizajn.

Referencie od našich zákazníkov

Čo hovoria o spolupráci s nami

Pozitívne: Kvalita, Presnosť, Profesionalita

By Juraj Šimunek

S produktom vyrobeným firmou Symetric som veľmi potešená. Spĺňa všetky moje požiadavky, či už dizajnu, praktičnosti i údržby. Vrelo odporúčam!!!

By Zuzana Záhoráková

S firmou Symetric sme realizovali od roku 2015 už tretí projekt. Od prvej komunikácie až po samotnú montáž som bola vždy veľmi spokojná. Môžem odporuciť.

By Karina Jurovychova

Veľmi pekná a kvalitná práca. Môžem odporučiť 🙂

By Matej Vacula

Super práca, ďakujeme

By Iba Ivan

Návrh a montáž vstavanej skrine podľa požiadaviek, príjemný prístup a komunikácia už od prvého mailu - trpezlivosť pri montáži a vyborné spracovanie. Určite si dáme v symetric vyrobiť aj ďalšie nábytky.

By Kubo Galovič

Chcete s nami spolupracovať?

Vieme, že všetko môže byť lepšie, preto pri výrobe spolupracujeme s ďalšími odborníkmi

Spájaním vytvárame väčšie hodnoty

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor