Image Alt

Kúpeľňová skrinka dub / biela

Moderná kúpelňová skrinka v starom šate

Kúpelňová skrinka dub biela s čielkami striekanými do vysokého lesku.

Ak hľadáte naozaj netradičný a štýlový doplnok do vašej  kúpeľne vo forme nábytku na mieru, zbystrite svoju pozornosť. Interiérové štúdio EUCAL vyladilo kúpelňu do posledného detailu.

 

Staré drevo nemusí byť vždy staré

Kúpelňová skrinka dub biela lesklá je obalená v dubovej dýhe v hlbokom kartáčovaní s patinou starého dreva v kombinácií s dvierkami striekanými do bieleho lesku.

Praktický a užitočný nábytok – Odkladací priestor kúpelňovej skrinky bez problémov pojme všetky drobnosti, ktoré v kúpelni používate. Či už potrebujete uložiť kefky, pasty, uteráky a všetky tie drobné veci, ktoré používate.

Kúpeľňová skrinka dub biela je vybavená výsuvmi od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality. Tento systém pohybu výsuvou sa nazýva Tip On. Otvoríte ich jednoduchým stlačením a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe.

Vedeli ste, že keď chcete vytvoriť finálny povrch hlbokého kartáču, lepí sa na dosku niekoľko vrstiev dýhy cez seba aby pri kartáčovaní zostal povrch autentický?

Kúpelňová skrinka dub biela je vyladená do každého detailu. Vonkajší lem tvorí 10mm dubová doska v hlbokom kartáči, ale nebojte sa. Je to iba obal a pod ním sa nachádza robustná konštrukcia skrinky, ktorá sa postará o to, že skrinku môžete kľudne naplniť ako sa vám žiada.

Zrkadlo dodala spoločnosť ARTFORMA a má v sebe integrované led osvetlenie, ktoré je napojené na pohybový senzor a zamávaním ruky sa svetlo rozsvieti. Poznáte to, svetla v kúpeľni nie je nikdy dosť. Nám ostávalo už len zrkadlo obaliť do dubového rámu, ktorý je v hlbokom kartáči a patine starého dreva.

Dizajnové závesné svietidlá v čiernom matnom prevedení od spoločnosti Custom Form dodávajú kúpeľni ten správny šmrnc.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor