Image Alt

Domáca pracovňa dub / biela

Domáca pracovňa v byte kde každý kúsok miesta je využitý na maximum.

Môže byť domáca pracovňa v byte dostatočne praktická a zároveň aj dizajnový kúsok?

V tom prípade by ste sa mali na chvíľu zastaviť a obzrieť si túto pracovňu na mieru navrhnutú interiérovým štúdiom EUCAL.

 

V každom kúsku má domáca pracovňa úložný priestor

Moderná domáca pracovňa s členitými líniami je pre to ako stvorená. Poznáte to, keď máte stolík plný vecí a už ich nemáte kam uložiť. V tomto prípade sa Vám to isto nestane. Pracovňa s integrovaným písacím stolíkom je plná úložných priestorov.

Zvolený odtieň dreva prechádza z podlahy až na skrinky v prísnych líniach rozmerov podlahy.

P ôsobí na vás táto pracovňa ako jednoliaty kus nábytku? To však nie je pravdou. Je v nej kopec úložného miesta, len musíte správne stlačiť. Všetky dvierka sú na kovaní od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality. Tento systém pohybu otvárania sa nazýva Tip On. Otvoríte ich jednoduchým stlačením a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe.

Tlačiareň a je šikovné vložená do spodných skriniek tak aby papier mohol vychádzať, ale pritom nevidíte celý obsah skrinky. Pri servisnom úkone tlačiarne si dvierka jednoducho vyklopíte a máte k nej komfortný prístup.

 

Kúsok prírody aj v pracovni

Dokonca si pracovňu môžete spríjemniť aj rastlinkami ,pre ktoré sme vytvorili kvetináče priamo v nábytkovej zostave a vám ju zútulnia na maximum.

Vám zostáva vyriešiť jedinú vec. Aký doplnok sa bude vynímať najviac na vašej novej domácej pracovni?

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor