Image Alt

Nábytok do predajne Stahlmann / Milwaukee

Predajňa náradia môže tiež vyzerať tak, že z nej padnete na zadok

Nábytok do predajne Stahlmann je výsledkom toho, ako to dopadne keď sa spoja sily. Klient s veľkými víziami a špičkový architekti.

Dôkazom je vybavenie predajne Stahlmann naším nábytkom na mieru.

Zadanie pre architektov RULES bolo v tomto prípade jasné. Čo najlepšie využitie priestoru, pri dodržaní dostatočnej prehľadnosti vystavených produktov a ich okamžitej dostupnosti. Pri všetkých návrhoch myslia aj na estetickú stránku veci a mysleli na ňu i v tomto prípade.

Ak si predstavíte dnešný trh s náradím, je vám jasné, že sortimentu bude treba prezentovať neúrekom. Výzvy sú ale to, čo nás posúva vpred a preto riešenia na seba nenechali dlho čakať.

Predajný pult bol ladený vo farbách značky a lemoval ho vlnitý plech ,nakoľko má predajňa pôsobiť industriálne. V pulte sa nachádza množstvo úložného priestoru, ktorý je rafinovane ukrytý pred pozorným okom zákazníka.

 

Nábytok do predajne s dôrazom na funkčnosť i dizajn

Jasnou cestou bolo skombinovanie nábytku predajne s dostatkom otvoreného priestoru.

Tento princíp sme využili ako pri priestrannom predajnom pulte, tak aj pri výstavných regáloch. Tie tak môžu poslúžiť zároveň na prezentáciu i na prehľadné „skladovanie“ jednotlivých produktov, s ktorými má dostatočný vizuálny kontakt zákazník a samozrejme taktiež predajca.

Na bezprostredné upútanie zákazníka je v regáloch použité LED osvetlenie, ktoré spĺňa podmienku dobrého osvetlenia a malej spotreby počas celej doby prevádzky.

V priestoroch predajne sme vytvorili testovaciu miestnosť na náradie. Tu si môže každý zákazník svoje náradie vyskúšať a poprípade porovnať s výkonnejšími verziami náradia. Celá miestnosť je vyrobená z OSB dosiek a vytvára tak pocit ako by ste boli na stavenisku. Do priestorov skúšebne sme dali vyrobiť aj masívnu železnú konštrukciu, na ktorej sa dá otestovať uťahovacie náradie. Samozrejme farebne ladená k celej predajni.

Vedeli ste, že predajňa Stahlmann je pre značku Milwaukee Tool v rámci Slovenskej a Českej republiky označovaná ako predajňa s prívlastkom vlajková loď?

Tak čo poviete, páči sa vám? Pozrite si aj ďalšiu predajňu, ktorá bola zariadená našou dielňou.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor