nábytok do predajne

Nábytok do predajne Gold Mobil

Vybavenie predajne nábytkom na mieru

Naše návrhy nekončia len pri obývacích priestoroch.

Dôkazom je vybavenie predajne mobilshopu Gold mobil naším nábytkom na mieru.

Zadanie bolo v tomto prípade jasné. Čo najlepšie využitie priestoru, pri dodržaní dostatočnej prehľadnosti vystavených produktov a ich okamžitej dostupnosti. Pri všetkých našich návrhoch však myslíme aj na estetickú stránku veci a mysleli sme na ňu i v tomto prípade.

Ak si predstavíte dnešný trh s mobilmi, je vám jasné, že sortimentu bude treba prezentovať neúrekom. Výzvy sú ale to, čo nás posúva vpred, a preto riešenia na seba nenechali dlho čakať.

 

Nábytok do predajne s dôrazom na funkčnosť i dizajn

Jasnou cestou bolo skombinovanie nábytku predajne s dostatkom presklených priestorov.

Tento princíp sme využili ako pri priestrannom predajnom pulte, tak aj pri výkladných skrinkách. Tie tak môžu poslúžiť zároveň na prezentáciu i na prehľadné „skladovanie“ jednotlivých produktov, s ktorými má dostatočný vizuálny kontakt zákazník a samozrejme taktiež predajca.

Na bezprostredné upútanie zákazníka sú v skrinkách použité LED pásy, ktoré spĺňajú podmienku dobrého osvetlenia a malej spotreby počas celej doby prevádzky.

Pri predajni, ktorá má tú možnosť, netreba zabudnúť ani na nábytok do výkladu, ktorý je v tomto prípade prítomný priamo do ulice. Klasické i menej tradičné kruhové police majiteľovi predajne istotne dobre poslúžia na pritiahnutie pozornosti väčšieho množstva okoloidúcich.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor