menu

Kuchyňa čierno / biela vysoký lesk

Kuchyňu sme zladili do čieno / bielej kombinácie vo vysokom lesku. Pracovná doska je z umelého kameňa Technistone Starlight Black

prev
next

Varíte radi alebo len preto, že treba jesť? Je to pre vás zábavou alebo len z núdze cnosť?

Nech už je to akokoľvek, varenie v tejto kuchyni na mieru sa pre vás stane najobľúbenejším koníčkom! Trávenie času v nej, pôžitkom.

Zvolená kombinácia farieb s prevažnou bielou, doplnená o čiernu, obe vo vysokom lesku, nabádajú k aktivite a jej plnému využitiu.

Kuchyňa na mieru s dôrazom na detaily

Keďže kuchyňa je nábytok, ktorý je používaný prevažne často a intenzívne, dbali sme na vysokú odolnosť. Použili sme preto kovania od svetoznámej firmy BLUM, ktorá je popredným špecialistom na ich výrobu. Čo od nich môžete očakávať? Nakoľko si stojíme za ich kvalitou, máte na ne doživotnú záruku. Výsuvy a závesy na dvierkach sú samozrejme s doťahovaním a tlmením.

Častým problémom kuchýň je zástena. Tá je často „atakovaná“ vodou a rôznymi materiálmi z výroby jedla. Pri použití obkladu, môže časom dochádzať k jeho trvalejšiemu zájdeniu v špárach a medzerách. Tým sa ale vy nemusíte zaťažovať. Zástena je totiž riešená formou kaleného LACOBELU, interiérového skla s vysoko kvalitným farebným lakovaním. Okrem jednoduchej údržby navyše do zvyšku kuchyne veľmi pekne zapadá, nakoľko je celá vo vysokom lesku.

Pracovná doska je skutočne hodná mena pracovná.  Technistone Starlight black. Možno poznáte firmu Technistone, ktorá produkuje práve tieto vysoko odolné pracovné dosky z umelého kameňa. Ich prednosťou je tiež vysoká miera hygieny, ktorá je v kuchyni nesmierne prínosná.

Celý dizajn dotvára LED osvetlenie pod vrchnými skrinkami. So vstavaných spotrebičov plynie dojem, že boli vyrobené presne pre túto kuchyňu. Koniec koncov, vlastne aj boli ;).

Návrh je možné zladiť s inými časťami bytu, tak ako tomu bolo v tomto prípade. Kuchyňa na mieru je zladená s čierno bielou obývacou izbou.