Image Alt

Knižnica do obývačky dubová dýha / čierna matná

Knižnica do obývačky ako dizajnový doplnok

Knižnica do obývačky, ktorá dodá vášmu interiéru tent spávny šmrnc. Milujeme knižky a vieme pri nich stráviť hodiny a hodiny. Prečo si však nedopriať poriadnu knižnicu do obývačky ? Táto je toho jasným dôkazom.

Knižnica do obývačky v kombinácíí čiernej kompaktnej dosky od FUNDERMAXu a hnedej dubovej dýhy, obe v matnom prevedení, je presne to čo tomuto interiéru a knižnici dodáva ten správny šmrnc. Vhodná na množstvo kníh, dekorácií, suvenírov či dizajnových doplnkov. Knižnica v tomto prípade slúži viac na modely áut a dekorácie.

V dnešnej uponáhlanej dobe nič nepadne lepšie ako nájsť si čas na seba a dopriať si pútavú knižku. Je už len na vás, ktorú si z knižnice vyberiete.

 

Knižnica ako dizajnový doplnok

Celá knižnica do obývačky je robená v kombinácií materiálov kompaktná doska v čiernej matnej farbe a dubových priečok. Výhoda kompaktných dosiek je tá, že sú omnoho pevnejšie ako klasické lamináty a majú dĺžku cez 4m čiže žiadna výška stropu jej nerobí problém. Naša knižnica na mieru má výšku 3,2m.

P olice v knižnici boli vyrobené z dubovej dýhy s radiálnymi vláknami a morili do tmavohnedej farby. Finálne sme na ne naniesli polyuretánový lak v matnom prevedení, ktorý je omnoho odolnejší ako akrylátový lak.

Police v knižnici majú hrúbku až 4cm tak sa nemusíte obávať, že sa vám poličky pod ťarchou kníh, alebo dekorácíí prehnú.

Vedeli ste, že dub sa môže dožiť 500 až 700 rokov?

Tak čo poviete? Aj vás očarila knižnica vyrobená na mieru? Nás jednoznačne áno! Pozrite si aj ďalšie knižnice, ktoré sme robili na mieru. Kliknite sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor