Image Alt

Kuchyňa na mieru Biela lesk / Orech Cova

Moderná kuchyňa na mieru v bielom, v kombinácii s prvkom Orech Cova
kuchyna na mieru orech cova biela bw

Čistota a praktická elegancia

To sú hlavné dominanty, zakomponované do návrhu tejto jedinečnej kuchyne.

Kombinácia bielej vo vysokom lesku a dreveného vzoru Orech Cova poteší oči tých, ktorí hľadajú spojenie moderného dizajnu a klasického prírodného prvku

Moderná kuchyňa na mieru

Pri bližšom pohľade na vysoké skrine si rýchlo všimnete absenciu úchytiek. Keďže sme nechceli aby bola kuchyňa na mieru prepchatá kopou zbytočností, je otváranie riešené systémom push, ktorý otvára dvere po jemnom zatlačení. S touto malou hračkou sa isto radi pochválite pred vašimi hosťami.

O otváranie čielok sa postarajú kovania od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality.

Tento systém pohybu výsuvov sa nazýva Tip On. Otvoríte ich jednoduchým stlačením a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe. Takže žiadne trieskanie a pootvorené šuflíky nehrozia.

Svoju pravú tvár ale naplno ukáže až po zotmení. Osvetlenie je totiž vyriešené pomocou svetelného dna, ktoré krásne nasvieti celú pracovnú plochu. Jedná sa o napnutú fóliu pod ktorou sa náchadzajú led pásy.

Keďže pri našej práci a návrhu kuchyne na mieru dbáme na každý detail, dali sme si záležať na tom aby všetko ladilo. Úchytky sme preto nastriekali bielou práškovou farbou, aby s vašou bielo-orechovou kuchyňou hrali na jednu nôtu.

posuvný kuchynský ostrovček na mierukuchynský stôl dub biela

Viete kde sa najviac prejavuje slovo „praktická“?

Zo skúseností vieme, že klienti sa kde tu sťažujú na nedostatok miesta. Nechceme, aby ste tento handicap vašeho domu či bytu museli riešiť búraním stien :), preto sme spravili pohyblivý ostrovček, ktorý si uložíte kde chcete a bude vám nápomocný v ktorejkoľvek časti kuchyne (prípadne i mimo nej).

Samozrejmosťou je tiež jedálenský stôl zladený s farbami kuchyne. Časť je podobne ako linka, v bielej vo vysokom lesku, skombinovaná so vzorom Orech Aida.

Kuchyňa na mieru biela / orech cova

Zaujímavé prvky

svetelné dno nad kuchynskou pracovnou doskou

Praktické i dizajnové osvetlenie svetelným dnom

Kuchyňa na mieru biela lesk orech Cova

Posuvný kuchynský ostrovček

kuchynský stôl dub biela

Jedálenský stôl zladený s farbami kuchyne

20140428 PCA Holba NoveZamky 0005 HDR e1633947288982

Veľké skrine bez úchytiek, so systémom Tip On

Kategória:
Kľúčové slová:
,
d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor