Image Alt

Obývačka na mieru biela lesklá / orech tmavý

Obývačka, v ktorej sa bude každý člen domácnosti cítiť dobre

Obývačka na mieru ? Čo si predstavíte keď sa povie tento pojem? My a taktiež naši zákazníci si ju predstavíme napríklad takto:

Základom každej dobrej obývačky je samozrejme pohodlný a priestranný gauč. Pracovali sme s dostatočne veľkým priestorom, čomu zodpovedá aj sedacia súprava. Kombinácia kože a látky v bielej farbe, spolu s doplnkami v modrej, sa ukázala ako veľmi dobrá voľba.

 

Steny obývačky dominujú

Tá prvá na sebe nesie minimalistickú, no napriek tomu neprehliadnuteľnú obývaciu stenu. Je vyrobená v kombinácii bielej vo vysokom lesku a orech dark. Toto moderné prevedenie vytvára príjemný kontrast farieb. Ak k tomu prirátame štýlovú tapetu, je výsledný efekt ešte pôsobivejší.

Táto obývačka na mieru má ešte niekoľko zaujímavostí. Výsuvy (šuflíky) sú riešené na push to open systém, takže čistý dizajn nie je rušený úchytkami. Zástena hravo ukryje všetky káble vašej elektroniky. A neposlednom rade – patrí k nášmu „lietajúcemu“ nábytku. Nenájdete tu totiž podstavce, na ktorých je uložená, nakoľko je celá zostava prichytená ku stene.

Ozdobou druhej steny je na mieru, podľa požiadavky zákazníka, maľovaný obraz.

Jeho autorom je náš umelec, ktorý si hovorí José. Zadávateľ bol s výsledkom veľmi spokojný, čomu sme radi, keďže umenie je záležitosť veľmi individuálna. Rám obrazu je zladený s ostatným nábytkom. Aby bol celkový dojem z obrazu čo najsilnejší, bol doplnený o podsvietenie pomocou LED pásov.

Ďalším pekným kúskom je konferenčný stolík. Biela vo vysokom lesku s push to open výsuvmi dokonale zapadá do celkového výrazu obývacej izby. Ak si o ňom chcete prečítať viac, nájdete bližší popis na detailnej stránke tohto konferenčného stolíka.

Určite ste si všimli aj tri menšie palmy v rohu izby. Okrem toho, že celý priestor príjemne oživujú, sú súčasťou ďalšieho kúsku nábytku. Kvetináč v ktorom sú zasadené, je segmentom knižnice vo farbe orech dark. Detailný popis tohto netradičného nábytku nájdete na produktovej stránke knižnice s kvetináčom.

Chceli by ste mať doma podobnú modernú obývačku? V tom prípade nás kontaktujte!

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor