Image Alt

Detská izba pre dievča Levanduľa / Biela

Veľké detské kráľovstvo pre všetky malé princezné

Detská izba pre dievča by mala byť predovšetkým spojením praktickosti a tvorivého detského sveta s dostatkom priestoru na nikdy sa nekončiace hry.

Nábytok v kombinácii levanduľa a biela túto myšlienku dokonale podporí. Vaša malá princezná v ňom ľahko objaví svoje zákutia pre hry, oddych ale tiež školské povinnosti.

Detská izba pre dievča stvorená pre pohodlie i tvorivosť

V deťoch treba podporiť aby využívali svoju tvorivosť a fantáziu. To sme sa snažili zohľadniť aj pri návrhu tejto detskej izby.

Poličky na stenách sú vytvorené netradičným spôsobom, kde sa jednotlivé elementy prekrývajú. Vznikli tak nevšedné tvary a rôzne malé zákutia, ktoré deti ocenia, a určite nájdu tie najvhodnejšie predmety na ich vyplnenie.

Ani šuflíky a skrinky nemôžu byť celkom obyčajné. Striedanie levanduľovej ružovej a bielej vystihuje ideu detskej hravosti. Navyše sú doplnené úchytkami v tvare kvetov. Pre dievčatá ako stvorené.

Keďže nábytok v detskej izbe je používaný prevažne často a intenzívne, dbali sme na vysokú odolnosť.  Použili sme preto kovania od svetoznámej firmy BLUM, ktorá je popredným špecialistom na ich výrobu. Čo od nich môžete očakávať? Nakoľko si stojíme za ich kvalitou, máte na ne doživotnú záruku. Výsuvy a závesy na dvierkach sú samozrejme s doťahovaním a tlmením.

Táto detská izba pre dievča dokonale vystihuje, čo znamená ak je nábytok vyrobený na mieru. Jednotlivé prvky nábytku dokonale ladia s celým priestorom. Biela k stropu či závesu, ružová ku stenám a drevený vzor s podlahou.

Všetko zosúladené tak, aby si dieťa vytvorilo svoj ideálny svet a životný priestor.

Ak si chcete pozrieť aj iné detské izby z našej dielne, kliknite prosím sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor