menu

Vstavaná skriňa s komodou Roble renew / Alpská biela

Vstavaná skriňa s prebytkom úložného priestoru

prev
next

Niektoré kusy nábytku bezpochyby vyzerajú, akoby sa v danej izbe „narodili“. Taká je aj vstavaná skriňa v kombinácii Roble renew a Alpská biela.

Nevtieravé spojenie, ktoré v sebe odráža jednoduchosť a na druhej strane nevšednosť zvolených materiálov. Celý návrh dokonale ladí zo zvyškom miestnosti, v ktorej bola natiahnutá biela fasáda a plávačka s veľmi výraznou drevenou kresbou.

Miesta v skrini nie je nikdy dosť

Aká má byť hlavná charakteristika každej vstavanej skrine? No predsa – nech sa toho do nej vojde čo najviac! A do tejto sa toho veru zmestí. S hĺbkou 120 cm bezpochyby ukojí nároky každého majiteľa. A keď už do nej vopcháte všetko čo bude treba, zostanete prekvapený, pretože stále bude polovica miesta voľná. O dostatok úložného priestoru máte teda postarané.

Bola by škoda, keby celý návrh pokazia maličkosti, preto sme madlá a koľajnice zladili so zvyškom skrine do bielej farby. Materiál je pritom moderný a štruktúrovaný.

Aby bol celkový dojem čo najviac umocnený, bolo treba optické oddelenie od zvyšku izby. O to sa postará rám, ktorý vstavanú skriňu od stien takpovediac odsekne.

Komoda výrazne dotvára dojem celého interiéru. Je spojená do 45° uhlov a tým pádom vlákna na seba krásne nadväzujú. Dizajn vstavanej skrine je veľmi čistý, čo sme sa snažili preniesť aj na komodu. Úchytky sa nám v tomto prípade zdali byť nadbytočné, preto sú čelá šuflíkov a dvierok na pohodlný push systém.