Image Alt

Detská izbička biela Wimbledon

Detská izba biela v kombinácii s dubom pre budúcu tenisovú hviezdu

Detská izbička nie je pre naše deti len obyčajnou miestnosťou v dome. Stane sa súčasťou ich sveta, v ktorej vyrastajú a prežijú v nej veľkú časť svojho detstva. Táto detská izbička na mieru bola tvorená pre budúceho tenistu. Síce bola miestnosť malinká, ale snažili sme sa vyťažiť z minima maximum.

 

Dizajnová detská izbička pre budúceho tenistu

Detská izba na mieru v materiálovom prevedení biela / dub. Izba sa skladá z písacieho stola, postele s úložným priestorom, komody a skrine. Kedže miesta bolo málo nebolo to jednoduché.

Nohy na písací stôl a komodu sme vysústružili z masívneho dubu aby pod ním bolo čo najviac miesta. Opticky sa vám priestor vždy jemne zväčší ,keď vidíte pod nábytkom podlahu. Je to trik ako viete priestor jemne opticky zväčšiť.

Všetky dvierka sú na kovaní od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality. Tento systém pohybu otvárania sa nazýva Tip On. Otvoríte ich jednoduchým stlačením a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe.

Vedeli ste, že dub je jedna z najtvrdších drevín rastúcich u nás?

Keďže nám záleží na detailoch, táto dizajnová detská izba ich má mnoho. Biela komoda má všetky hrany do 45° spojov a tak isto sú prepojené aj dvierka. Dalo nám to síce zabrať, ale tieto detaily nás velmi bavia.

Tak isto sme sa pohrali aj s detailom vďaka ktorému biela skriňa pôsobí úplne čisto. Spoj medzi dvierkami a bokom skrine sme spravili do 45° uhla.

Nakoľko je detská izbička biela a pôsobí sterilne, maľba na stene jej dala úplne novú atmosféru. Tak čo poviete, vyrastie nám tu nová hviezda? 🙂

Ak vás zaujíma ďalšia detská izba z našej dielne kliknite sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor