Image Alt

Obývačka dub / biela

Minimalistická obývacia izba na mieru

V niektorých prípadoch treba nechať dostatok priestoru ďalším plánom domácich. Preto je táto obývacia izba zariadená v minimalistickom štýle a čaká na svoj ďalší osud. Povieme vám, čo sme pre jej vývoj urobili my.

 

Obývačka vo vývoji

Obývaciu stenu môžeme kľudne pomenovať aj výstižnejšími slovami, ako skrinku pod televíziou. Je síce menšia, ale zato dostatočne pôsobivá. Hravo pojme dostatok vašich audio video spotrebičov a ešte zostane dostatok miesta na prípadne dekorácie, či iné prvky podľa uváženia majiteľa. Úchytky skrinky pod televíziou sú zladené s dubovým vzorom korpusu.

Samozrejmosťou každej obývačky je, ako iste tušíte, sedacia súprava.  Je potiahnutá príjemnou látkou v béžovom odtieni, ktorý presne pasuje k zvolenej kombinácii dub / biela.

Nesmieme zabudnúť ani na konferenčný stolík. Počas oddychu, pri sledovaní televízie je viac ako vítaným odkladacím pomocníkom. Konkrétne tento konferenčný stolík pozostáva z dvoch rozdielnych častí. Jednu polovicu tvorí otvorený policoví priestor. Polovica druhá je uzavretá výsuvným šuflíkom bez úchytky. Ako ho teda otvárať? Samozrejme vychyteným systémom Push. Stačí zatlačiť a je to. Šuflík vám odhalí svoje vnútro.

Pri tvorbe sme spolupracovali aj s chlapcami z Emittonu, ktorí sú odborníkmi na elektroinštalácie a osvetľovaciu techniku. Spoločnými silami sme navrhli svietidlá, ktoré perfektne ladia s celým interiérom obývacej izby na mieru.

Miestnosť je tiež vstupnou bránou na menšiu terasu. Preto bolo potrebné zachovať otvorený prístup aj do tejto zóny oddychu. Druhú časť otvorenej izby tvorí kuchyňa s jedálňou. Viac o nej sa môžete dočítať tu.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor