kuchyňa na mieru čiernosivá biela

Rohová kuchynská linka Čiernosivá / Biela

Praktická biela kuchyňa so špičkovými kovaniami Blum, osadená vo zvýrazňujúcom čiernosivom leme

Aj keď kuchyňou prejde mnoho receptov, neexistuje žiadny recept na to, ako by taká ideálna rohová kuchynská linka mala vyzerať. Často sú však veľmi podstatné tie veci, ktoré nie je vidieť na prvý pohľad.

V tomto prípade ide hlavne o udržateľnosť a praktickosť celej zostavy.

 

Rohová kuchynská linka odhalená na druhý pohľad

Ako prvé, vzhľadom na zvolenú kombináciu, udrie do očí biely povrch skriniek. Vysoký lesk dvierok a šuflíkov je umocnený striebornými úchytkami. Táto kombinácia je dostatočne výrazná a zároveň veľmi elegantná.

Farba úchytiek nebola zvolená náhodou. Dôvodom pre jej výber boli aj spotrebiče. Aby bol celkový dizajn tejto modernej kuchyne kompaktný, boli zvolené spotrebiče vo farbe chrómu. Táto zákaznícka voľba nás veľmi potešila. Prečo? Nuž, jej pozitívny dopad môžete sami vidieť na fotografiách.

Najväčšou zvláštnosťou kuchyne je ale čosi iné.

Pekné veci sa netreba báť ukázať. Preto sme okolo tejto kuchyne navrhli jednoduchý zvýrazňujúci lem. Ten slúži ako dominantný delič od okolitého priestoru. Všimli by ste si ho, keby vás naň neupozorníme? Je dosť možné, že vôbec, alebo až po pár vzhliadnutiach. Jeho úloha je totiž práve táto. Nezameriavať pozornosť na seba, ale ju upriamiť na samotnú kuchyňu.

Vyhotovenie lemu je zo sadrokartónu a v čiernosivej farbe. Riešenie je preto dostatočne ekonomické. Zástena je nastreknutá taktiež do čiernosivej.

BLUM je svetovo uznávaný výrobca vysoko kvalitných kovaní. Áno, hádali ste správne, ak ste pomysleli na to, že sú použité aj pri tomto nábytku. Dbáme totiž na všetky detaily. Kvalita kovania možno nieje na pohľad až taká zrejmá, no pri jeho používaní ucítite ten jasný rozdiel.

Neodmysliteľnou súčasťou je tiež podsvietenie. To plný ako praktickú, tak aj estetickú funkciu. V tejto kuchyni je riešené pomocou úsporných LED svietidiel, ktoré sú zafrézované v skrinkách. Nerušia tak celkový dojem z moderného prevedenia.

Podobne možno vyzerá aj váš recept na ideálnu kuchyňu. Kontaktujte nás a mi vám vyrobíme vlastný, ktorý bude presne podľa vašej chuti…

Ak sa chcete pozrieť ako môže vyzerať rohová kuchynská linka do tvaru L z našej dielne kliknite sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor