Image Alt

Skrinka do kúpelne biela lesklá / dub

Skrinka do kúpelne nemusí byť len nudným kusom nábytku, zastrčenom kdesi v tmavom kúte. Práve naopak. Môže byť aj pôsobivým dizajnovým doplnkom už sama o sebe.

Tento nábytok je tak trošku iný. Chceli sme ukázať, že možno byť aj kreatívnejší v tom, ako sa dá riešiť úložný priestor. Je jedno či ide o spálňu, chodbu, kúpelňu alebo inú izbu. Vždy sa dá vymyslieť niečo, čo nábytok vytrhne zo zabehanej rutiny. O návrh tohto zaujímavého kúsku sa postaralo interiérové štúdio EUCAL.

Čím je táto skrinka do kúpelne výnimočná…

Ako prvé vám zrejme udreli do očí výrazné krivky. Tvar nemusí byť vždy pravouhlý, ale tu sme sa pohrali s uhlami.

Samotné dvierka sú v prevedení bielej vo vysokom lesku. Táto farba pôsobí čisto a zároveň upokojujúco. Ako stvorená na použitie v kúpelni alebo inom priestore, ktorý má slúžiť predovšetkým na načerpanie nových síl.

Vrchnú dosku ma skrinka do kúpelne z kartáčovanej dubovej dýhy v patinovom matnom nástreku čím vytvára efekt starého dreva.

Všetky dvierka sú na kovaní od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality. Tento systém pohybu otvárania sa nazýva Blumotion. Otvoríte ich za vyfrézované otvory a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe.

Celkový vzhľad je veľmi netradičný a pútavý zároveň.

Vedeli ste, že keď chcete vytvoriť finálny povrch hlbokého kartáču, lepí sa na dosku niekoľko vrstiev dýhy cez seba aby pri kartáčovaní zostal povrch autentický?

Ak si chcete pozrieť ďalšiu kúpelňovú skrinku z našej dielne kliknite prosím sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor