Image Alt

Moderná obývačka na mieru Čierno / Biela vysoký lesk

Obývačka bola zladená do čierno / bielej kombinácie vo vysokom lesku.

Umenie. Pod týmto pojmom si predstavíme obrazy, hudbu, divadlo a iné. Umením však môže byť aj aby bola vaša moderná obývačka na mieru oku lahodiaca aj po mnohých rokoch. Táto je toho jasným dôkazom.

Zvolená kombinácia čiernej a bielej, obe vo vysokom lesku, je overenou klasikou, ktorá na druhej strane nestráca nič na svojej originalite. Vhodná na oddych, uvítanie hostí, i prípadné pracovné povinnosti.

Ľudia často umenie odsúdia, pretože mu porozumejú až po dlhých rokoch. Nebolo však našim zámerom, aby ste si s vašou obývačkou nerozumeli. Zachováva si preto nami preferovanú čistotu a priamosť.

 

Moderná obývačka na mieru bez úchytiek

Celá obývacia izba je robená bezúchytkovo. O otváranie čielok sa postarajú výsuvy od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality.

Tento systém pohybu výsuvou sa nazýva Tip On. Otvoríte ich jednoduchým stlačením a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe. Takže žiadne trieskanie a pootvorené šuflíky nehrozia.

Zástena za TV, ktorá efektívne zakryje kabeláž z televízora a iných vašich elektronických hračiek, je riešená z MDF dosky. Na nej je nalepená tapeta, ktorá perfektne ladí s použitou podlahou.

Nemusíte sa teda báť, že by ste kvôli obývačke museli meniť podlahu. Stačí si vybrať vhodnú tapetu a obývačka bude ladiť jedna radosť.

Táto obývacia zostava bola navyše ladená ku kuchyni, ktorá bola tak isto v čierno bielej kombinácii a môžete si ju pozrieť ked kliknete tu.

Ak si chcete pozrieť ďalšie obývacie zostavy z našej dielne kliknite prosím sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor