Image Alt

Vstavaná skriňa s komodou Roble renew / Alpská biela

Vstavaná skriňa s prebytkom úložného priestoru

Niektoré kusy nábytku bezpochyby vyzerajú, akoby sa v danej izbe „narodili“. Taká je aj vstavaná skriňa v kombinácii Roble renew a Alpská biela.

Nevtieravé spojenie, ktoré v sebe odráža jednoduchosť a na druhej strane nevšednosť zvolených materiálov. Celý návrh dokonale ladí zo zvyškom miestnosti, v ktorej bola natiahnutá biela fasáda a plávajúca podlaha s veľmi výraznou drevenou kresbou.

 

Vstavaná skriňa s maximom úložného priestoru

Aká má byť hlavná charakteristika každej vstavanej skrine? No predsa – nech sa toho do nej vojde čo najviac! A do tejto sa toho veru zmestí. S hĺbkou 120 cm bezpochyby ukojí nároky každého majiteľa. A keď už do nej vopcháte všetko čo bude treba, zostanete prekvapený, pretože stále bude polovica miesta voľná. O dostatok úložného priestoru máte teda postarané.

Bola by škoda, keby celý návrh pokazia maličkosti, preto sme madlá a koľajnice zladili so zvyškom skrine do bielej farby. Materiál je pritom moderný a štruktúrovaný.

Posuvný vodiaci systém sme dali povrchovo upraviť do bielej práškovej farby aby sme nechali vyniknúť krásny vzor dreva.

Aby bol celkový dojem čo najviac umocnený, bolo treba optické oddelenie od zvyšku izby. O to sa postará rám, ktorý vstavaná skriňa od stien takpovediac odsekne.

Komoda výrazne dotvára dojem celého interiéru. Je spojená do 45° uhlov a tým pádom vlákna na seba krásne nadväzujú z bočných strán na vrch komody.

Dizajn vstavanej skrine je veľmi čistý, čo sme sa snažili preniesť aj na komodu. Úchytky sa nám v tomto prípade zdali byť nadbytočné, preto sú čelá šuflíkov a dvierok sú na kovaní od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality. Tento systém pohybu otvárania sa nazýva Tip On.

Otvoríte ich jednoduchým stlačením a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe.

Ak si chcete pozrieť aj iné vstavané skrine z našej dielne kliknite sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor