Image Alt

Detská izba na mieru Minicity

Útulná detská izbička s mestečkom pre malú princezničku

Detská izba na mieru by mala byť predovšetkým spojením praktickosti a tvorivého detského sveta s dostatkom priestoru na nikdy sa nekončiace hry. Na veľké detské kráľovstvo stačí málo.

Nábytok v kombinácii biela a preglejka túto myšlienku dokonale podporí. Vaša malá princezná v ňom ľahko objaví svoje zákutia pre hry, oddych ale tiež školské povinnosti.

Detská izba na mieru pre pohodlie i tvorivosť

V deťoch treba podporiť aby využívali svoju tvorivosť a fantáziu. To sme sa snažili zohľadniť aj v tejte detskej izbe.

Domčeky na stenách sú vytvorené z preglejky tak, aby Vás večer mohli očariť a vtiahnuť do nočného mestečka vďaka atmosferickému podsvieteniu pomocou led pásov.

Vo vstupnom tuneli je nenápadne ukrytý malý šatník do, ktorého sa dostanete keď potiahnete špagátový uzlík.

Všetky dvierka sú na kovaní od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality. Otvoríte ich jednoduchým potiahnutím za vyfrézovaný otvor v čielkach šuflíkov a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe.

Vznikli tak nevšedné tvary a rôzne malé zákutia, ktoré deti ocenia, a vytvoria velmi príjemnú atmosféru v detskej izbe.

Ani šuflíky a skrinky nemôžu byť celkom obyčajné. Ako úchytky sme použili farebné špagáty na ktorých sa na konci nachádza uzlík.

Táto detská izba dokonale vystihuje, čo znamená ak je nábytok vyrobený na mieru. Jednotlivé prvky nábytku dokonale ladia s celým priestorom. Biela k stropu či závesu a farebné domčeky oživujú dokonale detskú izbu.

Všetko zosúladené tak, aby si dieťa vytvorilo svoj ideálny svet a životný priestor.

Ak si chcete pozrieť ďalšie detské izby z našej dielne klinite sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor