nábytok na mieru

Komoda makassar / čierna

Komoda Makassar, ktorú si zamilujete hneď na prvý pohľad.

Komoda makassar je krásnym doplnok do vášho interiéru. Záleží vám na každom kuse nábytku? Nášmu zákazníkovi záležalo tiež a chcel komodu zladiť s kuchyňou z krásneho Makassarského Ebenu.

Chceli sme ju poňať štýlovo a hlavne decentne. Výsledkom bola práve táto komoda!

 

Potešenie už na prvý pohľad

Materiálové prevedenie je od spoločnosti CLEAF prevedenie Makassar v kombinácii s čiernou železnou podnožou vyrábanou na mieru priamo ku komode. Členitý reliéf povrchu vás ľahko upúta a chcete sa ho dotýkať.

Výber dreviny a farby železnej podnože nie je náhodný. Ladí so spojenou kuchynskou linkou, pri ktorej sa komoda makkasar nachádza v obdobnej kombinácii.

Línia materiálu sa v 45° spojoch plynulo prelína a tak vlákna dreviny Makassar pekne prechádzajú z krajov na vrch komody a umocňuje to tak celkový pozitívny dojem z komody. Tento detail je podľa nás velmi dôležitý a snažíme sa robiť naše nábytky na mieru jedinečnými a vypiplanými v každom detaile.

Všetky čielka šuflíkov sú na kovaní od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality. Otvoríte ich jednoduchým potiahnutím za vyfrézovaný otvor v čielkach šuflíkov a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe.

Vedeli ste, že drevina makkasarský eben je zaradená medzi najcennejšie dýhy z ušľachtilého dreva?

Do vnútra komody sme vložili aj jeden tajný šuflík od spočnosti BLUM na všetky drobnosti. Poznáte to, prídete z práce a potrebujete si niekde odložiť klúče, poštu, peňaženku a ďalšie drobnosti, ktoré nosíme bežne so sebou. Aj takýto detail, ktorý pôsobí nenápadne umocňuje celkový pocit z krásnej komody makassar.

Aby sme zachovali čisté línie úchytky sme zafrézovali priamo do čielok a tým nenarúšajú čisté línie komody. 

Kedže sme chceli mať vyladenú každú časť, naša komoda makassar dostala aj zváranú podnož zo železného jakla 20x20mm, ktorý sme upravili čiernou práškovou farbou v matnom prevedení.

Ak by ste si radi pozreli ďalšie komody z našej dielne kliknite sem.

 

Táto detská izba dokonale vystihuje, čo znamená ak je nábytok vyrobený na mieru.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor