Image Alt

Komoda Dub / Biela lesklá

Komoda dub / biela lesklá do predsiene v dizajnovom šate.

Komoda dub v kombinácií s bielou do predsiene sa dá poňať rôzne. Môže byť len ako nudný kus nábytku, alebo môže mať štipku fantázie a byť krásnym doplnkom v interiéry.

Keďže sme vyrábali komodu na mieru, mohli sme sa s jej dizajnom pohrať a výsledok priniesol do chodby krásny kus nábytku na mieru.

Zvolili sme kombináciu materiálov Dub Bruno z Trend kolekcie v kombinácii s bielou, ktorú sme nastriekali do vysokého lesku. Kvalitná komoda musí mať aj kvalitné kovanie.

Všetky dvierka sú na kovaní od spoločnosti BLUM, ktorá je zárukou špičkovej svetovej kvality. Tento systém pohybu otvárania sa nazýva Tip On. Otvoríte ich jednoduchým stlačením a pri zatváraní ich jednoducho zatlačíte a systém Blumotion si ich sám dotiahne do začiatočnej pozície v plynulom pohybe.

Tým sme docielili čisté línie, čo si komoda do chodby vyžadovala.

Detail spojov na komode je v 45° uhle čím sme docielili, že vlákna dubového dreva pekne na seba nadväzujú a prechádzajú z bokov komody na vrch a vytvárajú tak jeden celok. Tak isto sme to poňali aj na bielej časti komody a biely korpus pôsobí ako by bol z jedného kusu.

Aj vám sa páči komoda v kombinácii dub a biela?

Ak by ste si chceli pozrieť ďalšie komody z našej dielne kliknite sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor