Image Alt

Obývačka s konferenčným stolíkom

Obývačka ktorá letí priestorom. V kombinácii dub a biela vysoký lesk

Poznáte ten pocit, keď sa vznášate šťastím vo vzduchu a všetko je pre vás akési ľahšie?

Vaša nová obývačka môže tento stav zažívať tiež. A nebude závislí od žiadnych okolností, jednoducho sa bude vznášať stále.

Tak totiž pôsobí obývacia zostava s konferenčným stolíkom v kombinácii dub bardolino a biela lakovaná do vysokého lesku. Tento príjemný kontrast umocňuje dojem ľahkosti, ktorý je vytvorený návrhom a spôsobom uloženia obývačky.

 

Obývačka s pocitom ľahkosti

Stenová zostava má v tomto prípade naozaj výstižný názov. Je totiž ukotvená priamo na stene, a tak môže byť vaša prvá myšlienka pri pohľade na ňu práve: „Ako to že sa vznáša?“

Tento pocit prehlbuje aj odtiahnutá zástena, ktorá vystupuje do priestoru a skrýva hneď niekoľko prekvapení.

Prvým je elegantné podsvietenie pomocou LED pásov, ktoré obzvlášť v tme a šere vytvárajú príjemnú atmosféru na ideálny oddych.

Príjemná atmosféra tiež nepriamo súvisí s druhým prekvapením. Tým sú tajné, pred zrakmi nezainteresovaných skryté, úložne priestory na CD a DVD nosiče. A pohodová hudba či dobrý film sú na oddych priamo stvorené.

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Siahli sme po šachovnicovom uložení lesklej bielej a hnedej s dubovým vzorom.

Zavesiť konferenčný stolík do vzduchu, aby ladil so stenovou zostavou, by nebolo práve ideálne. Preto sme ho posadili na zmenšený podstavec, ktorý sa odkryje len tým najväčším zvedavcom.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor