Image Alt

Obývacia izba na mieru dub bruno / biela lesklá

Spojenie, ktoré zanecháva príjemný a pokojný dojem

Obývacia izba na mieru je priestor, ktorý vám dobije baterky. Musí byť v prvom rade miestom kde sa cítite príjemne a kde viete naplno zrelaxovať. Tieto predpoklady sú dané kombináciou farieb, tvarov, pocitov a rôznych ďalších vnemov. Kým jeden deň túto perfektnú súhru dosiahneme v divokej prírode, iný deň môže byť týmto miesto práve vysnená a zrealizovaná obývačka.

Na jedno takéto miesto sa práve pozeráte.

Obývacia izba na mieru v kombinácii bud bruno a biela lesklá má svoju dvojičkou v tomto istom ladení. Ak si chcete prečítať viac aj o nej, kuchyni v ladení dub bruno / biela leská kliknite sem.

Čím sa tento materiál vyznačuje? Dub bruno je špeciálny výrazný reliéf, ktorý prekvapí každého, kto sa dotkne jeho povrchu. Pri našom nábytku na mieru používame viacero podobných povrchov. Ak by sa vám páčilo mať vo svojom vlastníctve podobný kúsok, ale v inej farbe, stačí si vybrať v našej ponuke a vytvoriť si svoju perfektnú kombináciu.

 

Ako sme dosiahli Symetriu pri tomto návrhu obývacej izby?

Zadná stena je zladená s koženým gaučom, ktorý bude príjemným miestom na aktívny i pasívny oddych, ale aj na pohostenie vašej návštevy.

Pred zadnou stenou dominuje obývacia stena. Biela časť je popretkávaná už spomínaným dubovým vzorom. Na šuflíkoch nehľadajte žiadne vyčnievajúce úchytky. Sú totiž zafrézované v ich čelách, čo je jedna z podmienok pre dodržanie čistých línií.

Betónová zástena je od firmy EGGER Betón tmavý ,plní jednak funkciu dizajnovú, ako aj funkciu praktickú. Ukryje totiž nežiadanú kabeláž zo všetkých elektronických hračiek.

Aká ďalšia vlastnosť upúta na tejto obývačke vašu pozornosť pri skúmavejšom pohľade?

Obývačka pôsobí príjemných rozložitým dojmom. Ako prvé nás napadá spojenie, že sa „drží pri zemi“. V zápätí si však môžete všimnúť, akoby vôbec na zemi nebola. Teraz nadobudnete dojem, že sa vlastne vznáša. Takéto vlastnosti sú prítomné vďaka tomu, že je obývacia stena prichytená priamo na stenu za ňou a konferenčný stolík je umiestnený na zúženom podstavci.

Konferenčný stolík je navyše predelený dubovým reliéfom v približne jednej tretine. Áno, niekedy možno nájsť symetriu práve v tom, čo nieje tak celkom podľa zaužívaných pravidiel a predstáv.

Ako ste si mohli všimnúť dubové vlákna prechádzajú po celej linií stolíka. To sme dosiahli 45° spojmy a tým vytvárajú celistvý dojem.

A čo ďalej doplní celkový vzhľad tejto obývacej izby na mieru? Tak to už je len a len v réžii jej šťastných majiteľov.

Pozrite si aj ďalšiu obývačku na mieru z našej dielne. Kliknite sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor