Image Alt

Vstavaná skriňa robble renew / biela alpská

Aj vstavaná skriňa môže byť viac ako kusom nábytku

Vstavaná skriňa nemusí byť len nudným kusom nábytku, zastrčenom kdesi v tmavom kúte. Práve naopak. Môže byť aj pôsobivým dizajnovým doplnkom už sama o sebe.

Tento nábytok je tak trošku iný. Chceli sme ukázať, že možno byť aj kreatívnejší v tom, ako sa dá riešiť úložný priestor. Je jedno či ide o spálňu, chodbu, alebo inú izbu. Vždy sa dá vymyslieť niečo, čo nábytok vytrhne zo zabehanej rutiny.

Ako inšpiráciu a vzor sme mali interiérové štúdio EUCAL.

 

Čím je táto vstavaná skriňa výnimočná

Ako prvé vám zrejme udreli do očí výrazné niky. Áno, sú to tie štyri výklenky s dreveným lemom s materiálom robble renew.

Nika je vlastne zámerne vytvorený priestor, ktorý sa vyskytoval už v obydliach staroveku a od začiatku bola jej funkcia predovšetkým dekoratívna. Pôvodne šlo hlavne a rôzne výklenky v stenách.

My sme ich umiestnili do tejto vstavanej skrine taktiež za účelom dekoračným a pridali sme tiež jednu vychytávku naviac. Niky si môžete podľa chuti a nálady rôzne vysúvať a zasúvať. Celkom tak, ako sa vám v danej chvíli zapáči.

Vzhľadom na veľké množstvo častí vstavanej skrine bolo potrebné vyriešiť jej otváranie inak ako klasickými úchytkami. Preto sme využili náš obľúbený push mechanizmus. Stačí potlačiť a skrinka zázračne odhalí svoje útroby.

Samotné dvierka sú v prevedení alpskej bielej. Táto farba pôsobí čisto a zároveň upokojujúco. Ako stvorená na použitie v spálni alebo inom priestore, ktorý má slúžiť predovšetkým na načerpanie nových síl.

Lem a podstavec skrine je v už spomínanom materiály robble renew.

Celkový vzhľad je veľmi čistý a pútavý zároveň. A vám zostáva len jediná úloha. Vymyslieť dekorácie pre pripravené niky.

Ak sa chcete pozrieť ako sme sa popasovali s inou vstavanou skriňou kliknite sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor