Image Alt

Vstavaná skriňa Orech dark

Na vstavanú skriňu sme použili materál z Trend Colekcie v prevedení Orech Dark. Madlá a kolajnice boli upravené hydrografickou tlačou.

Dominantná a elegantná, taká je vstavaná skriňa z tmavého orechového dreva. Zvolený materiál je z Trend kolekcie Orech dark. Táto úprava vytvára nádherný členitý reliéf. Prejdite si po ňom rukou a okúsite ten pocit. Pocit živého dreva.

Jej tvár umocňuje lemovanie z hrubých bokov, vďaka ktorým pôsobí neohrozene a extrémne pevne (v tradičnej nábytkárskej branži by isto povedali masívne).

Zrkadlové krídlo zase naopak atmosféru odľahčuje. Ak chcete navyše priestor opticky zväčšiť, bude pre vás tou správnou a vítanou voľbou.

 

Vstavaná skriňa ktorá je iná…

Čím už len môže prekvapiť taká vstavaná skriňa na mieru? Tá má predovšetkým spĺňať svoj účel, a tým je dostatok úložného priestoru a čo možno jeho najlepšie využitie. Táto skutočnosť je samozrejmosťou, no my sme zašli o kúsok ďalej.

Ukrýva v sebe totiž jednu malú špecialitku. Vraví sa, že v jednote je sila, a tak sme spojili sily s našimi priateľmi, chlapcami z týmu HG – Hydrografika. Tí pre vás upravili povrch madiel a koľajníc špeciálnou povrchovou úpravou zvanou vodná transferová tlač.

Ide o pôsobivú úpravu, kde prakticky na akýkoľvek materiál dokážete naniesť akýkoľvek vzor … samozrejme za predpokladu, že je k dispozícia špeciálna vo vode nanášaná fólia s daným vzorom.

Takže žiadne tuctové koľajnice, žiadne nudné madlá. Len výnimočné dizajn dotvárajúce a originálne doplnky vstavanej skrine! Pri pohľade na ne sa kde kto pomýli a nadobudne dojem, že sú naozaj vystružlikané z dreva. Ale, pssst! Určite nikomu nepovedzte, že to tak nie je ;).

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor