Image Alt

Vstavaná skriňa na mieru do chodby biela / maya bronze

Vstavaná skriňa na mieru ako dizajnový prvok interiéru

Vstavaná skriňa na mieru nemusí byť len nudným kusom nábytku, umiestnenom kdesi na stene. Práve naopak. Môže byť aj pôsobivým dizajnovým doplnkom už sama o sebe.

Táto vstavaná skriňa je tak trošku iná. Chceli sme ukázať, že možno byť aj kreatívnejší v tom, ako sa dá riešiť úložný priestor. Je jedno či ide o spálňu, chodbu, alebo inú izbu. Vždy sa dá vymyslieť niečo, čo nábytok vytrhne zo zabehanej rutiny.

 

Čím je táto vstavaná skriňa na mieru výnimočná

Ako prvé vám zrejme udreli do očí výrazné niky. Áno, sú to tie tri výklenky s dreveným lemom z materiálu od spoločnosti CLEAF Maya Bronze.

Nika je vlastne zámerne vytvorený priestor, ktorý sa vyskytoval už v obydliach staroveku a od začiatku bola jej funkcia predovšetkým dekoratívna. Pôvodne šlo hlavne a rôzne výklenky v stenách.

My sme ich umiestnili do tejto vstavanej skrine taktiež za účelom dekoračným a pridali sme tiež jednu vychytávku naviac. Niky sú podsvietené a dekorácie dostanú nový rozmer.

Vzhľadom na veľké množstvo dvierok, vstavaná skrina na mieru má vyriešené otváranie dvierok inak ako klasickými úchytkami. Preto sme využili náš obľúbený push mechanizmus od spoločnosti BLUM. Stačí potlačiť a skrinka zázračne odhalí svoje útroby.

Samotné dvierka sú v prevedení striekaná biela leštená do vysokého lesku. Lesk dodá priestoru hĺbku a tak aj z úzkej chodby spraví omnoho širšiu. Biela farba pôsobí čisto a zároveň upokojujúco. Ako stvorená na použitie v spálni alebo inom priestore, ktorý má slúžiť predovšetkým na načerpanie nových síl.

Nasvietenie ník je riešené opálovým plexisklom, ktoré pekne rozptyluje svetlo z led pásu a pôsobí akoby vám svietil celý chrbát niky. Vhodné na prezentáciu vašich suvenírov, alebo dekorácíí.

Lem a podstavec skrine je v už spomínanom materiály od spoločnosti CLEAF Maya Bronze.

Celkový vzhľad je veľmi čistý a pútavý zároveň. A vám zostáva len jediná úloha. Vymyslieť dekorácie pre pripravené niky.

Ak si chcete pozrieť ako zaujímavo sa dá vyriešiť vstavaná skriňa na mieru kliknite sem.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor