Image Alt

Obývačka Wenge / Biela / Vintage

Obývačku sme zladili do kombinácie Wenge a matná biela. Na zástenu sme vybrali materiál z edície emotion by CLEAF – Vintage Matrix

Bažiaca po živote a aktivite. Túžiaca po vašej spoločnosti, rodine, deťoch, priateľoch. No tiež miesto pre ideálny relax a chvíle, ktoré máte sami pre seba. Taká je obývačka na mieru v kombinácii Wenge / Biela / Vintage.

Ale pekne poporiadku…

Materiálové prevedenie Wenge, hnedý drevitý vzor, je ladené k podlahe s podobným motívom. To bol prvý krok k ladeniu so zvyškom izby.

Druhým je, ako určite správne tipujete, matná biela, ktorá hrá jedny husle s väčšinou malovky celej izby. Zvolená kombinácia je veľmi upokojujúca, preto oddych v obývačke bude žiadanou činnosťou.

Táto obývacia zostava  je príjemne praktická. Dostatok skriniek a úložného priestoru je vítaným bonusom pre tých, ktorí sú zvyknutí na klasicky prepchaté obývačky. Napriek tomu má však od nich na míle ďaleko.

 

Špeciality obývačky

Na horných skrinkách boli použité výklopy od poprednej firmy na výrobu kovaní, BLUM. Samozrejmosťou pri týchto kovaniach je doživotná záruka.

V strede zostavy zaujme vašu pozornosť nevšedná a nenútene kontrastná zástena. Jej povrch spadá do špeciálnej edície prírodných motívov emotion by CLEAF. Konkrétne použitý typ sa nazýva Vintage a ide o povrch imitujúci reliéf mušle. Nádherná predstava.

Zástena zakrýva kabeláž audio-video techniky. Televízor na zástene bol navyše doplnený o LED podsvietenie, ktoré dotvorí v miestnosti unikátnu atmosféru.

Tá je tiež umocnená kúskom živej prírody. V bočnej časti je totiž pridaný zabudovaný kvetináč. Vo vyhotovení na obrázku pojal niekoľko malých paliem, ktoré sa ticho tvária, že vyrastajú priamo z obývacej zostavy. Hm, nie je teda predsa len celá živá?

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor