Image Alt

Obývačka Nero / Sabbia

Materiálové prevedenie z edície emotion by CLEAF

Aká charakteristika vás napadá pri pohľade na obývačku Nero / Sabia? Nám sa jednoznačne tlačí na jazyk  – z minima, maximum. To bolo aj zámerom, s ktorým sme sa k návrhu postavili.

Na jednej strane čisté a jednoduché línie, minimalistický vzhľad. Naproti tomu dominantnosť a pútavosť. Zdajú sa to byť vlastnosti nezľúčiteľné, no napriek tomu sú tam. Len sa dobre pozrite…

 

Obývačku si zamilujete aj na dotyk

Obývačka Nero / Sabia sa pýši materiálovým prevedením z edície emotion by CLEAF. Že neviete o čo ide? Stačí sa len bližšie prizrieť detailom použitého materiálu. Emotion by CLEAF je kolekcia povrchov imitujúcich prírodné materiály a povrchy ako napríklad látky, listy či dokonca reliéf mušle. Zážitkom preto nie je len pohľad, ale tiež dotyk! Pocity, ktoré vo vás vyvolá kontakt s povrchom, vo vás prebudia neočakávané vnemy a nálady. Pozor, bude to láska na prvý dotyk.

A večer, po zotmení, necháte vašu milovanú vyniknúť jej čarokrásnym osvetlením. LED pásy na zástene a spodnej skrinke navodia atmosféru, akú si práve želáte. Môžete ich totiž regulovať stmievačom, ktorý kontroluje intenzitu jasu. Samozrejmosťou je zafrézovanie osvetlenia zo spodu obývačkovej skrinky, aby danú situáciu nič nerušilo.

Účelom zásteny je okrem iného, ako iste tušíte, skrytie množstva káblov potrebných na prepojenie televízora a inej elektroniky, či už domáceho kina alebo set top boxu.

Čisté línie sú dominantné i v tejto obývačke na mieru, preto sa dvierka na skrini otvárajú obľúbeným systémom push.

Na povrch konferenčného stolíka je použitý pôsobivý LACOBEL v odtieni materiálu. Ide o interiérové lakované sklo, preto môžete zabudnúť na neodstrániteľné šmuhy od pohárov a fliaš.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor